Má firma se zabývá již několik let řadou služeb jako jsou úpravy oděvů, zakázkové šití, opravy a úpravy oděvů apod.U mne oceníte především precizně vypracovanou dámskou a pánskou zakázku a to jak střihově, tak krejčovsky. Má dílna je tu pro každého.Vynikající kvalita střihu je samozřejmostí a snažím se vyjít svým zákazníkům co nejvíce vstříc. Mým cílem je opravdová kvalita za přijatelnou cenu. Preferuji seriozní přístup. K mým zákazníkům i dodavatelům se o to budu snažit i nadále.

  Kdo s Vámi bude jednat ?

Jmenuji se Václava Kocková. Krejčovství se věnuji už od roku 1986. Jsem Vyučená krejčovou,se zaměřením pro pánské oděvy.Prošla jsem celou řadou dobrých zkušeností,jako - šití scénických oděvů pro divadlo v Kladně,šití a střihačka pro dámskou konfekci,mistr.u dámské sériové výroby,střihačka kojeneckých oděvů,šití pro módní návrháře v Praze,přehlídky atd... Krejčovské zkušenosti všichni stále vylepšujeme hlavně díky různými novými materály,které dříve byly těžko dosažitelné. Svým zákazníkům se snažím poradit nejen s výběrem materálu,ale také se střihem.Dělá mi velkou radost,když vidím,že zákazník odchází spokojen a hlavně to,že se rád vrací.

Od 1.9.2017 -  otevření obchodu s textilní galanterií, metráže , prodej ponožek a spodního prádla

                                +  Zahájení kurzů šití   

Od 1.3.2018 -  Oprava šicích strojů //sběrna// ( opravy - p.Pospíšil ,Kralupy n.Vltavou )  

Od.1.9.2019 - Vlastní výroba - legíny,šatičky pro malé slečny,trička a tepláky........      

Od 1.7.2021 - Ukončení / zavření kamenného  obchodu ,zboží přesunuto na adresu uvedenou v kontaktech. 

                                       Vydávání materiálu je možné pouze po telefonní dohodě.

                    Co Vám můžu nabídnout ?

Katalog s metráží - spolupráce s fi.Jizerka

              sezónní katalogy,časopisy atd...

Přípravu (nitě,zipy,knofliky a jiné...) k zakázce i k opravě Vám zajistím a bude přičtena k ceně zakázky. Přibližnou cenu Vám vždy předem oznámím.

 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.